Споредете до 4 продукти:

Zeetex WQ1000 225/70 R16 107H

Zeetex

Zeetex WQ1000225/70 R16 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300045328
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  149,9 €

Цена по парче

149,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот