Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 215/65 R16 102H

Zeetex

Zeetex WP1000215/65 R16 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300047377
ЕУ Етикета:
B
C
69 dB

Највисока цена:  110,2 €

Цена по парче

110,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот