Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 215/65 R15 100H

Zeetex

Zeetex WP1000215/65 R15 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300047940
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  84,4 €

Цена по парче

84,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот