Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 205/65 R15 99H

Zeetex

Zeetex WP1000205/65 R15 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300047193
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  107,1 €

Цена по парче

107,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот