Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 205/60 R16 96H

Zeetex

Zeetex WP1000205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300047568
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  155,1 €

Цена по парче

155,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот