Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 205/60 R16 92H

Zeetex

Zeetex WP1000205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300047551
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  101,5 €

Цена по парче

101,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот