Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 195/70 R14 91T

Zeetex

Zeetex WP1000195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300047865
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  62 €

Цена по парче

62 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,58 €

Назад кон врвот