Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 195/65 R15 91T

Zeetex

Zeetex WP1000195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300047131
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  94,7 €

Цена по парче

94,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот