Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 195/60 R15 88H

Zeetex

Zeetex WP1000195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300047087
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  72,2 €

Цена по парче

72,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот