Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 195/55 R16 87H

Zeetex

Zeetex WP1000195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300048640
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  92,8 €

Цена по парче

92,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот