Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 195/50 R16 88H

Zeetex

Zeetex WP1000195/50 R16 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300048886
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  86,7 €

Цена по парче

86,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,33 €

Назад кон врвот