Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 185/70 R14 88T

Zeetex

Zeetex WP1000185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300047803
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  65,7 €

Цена по парче

65,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот