Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 185/65 R14 86T

Zeetex

Zeetex WP1000185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300046950
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  81,4 €

Цена по парче

81,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот