Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 185/60 R15 88H

Zeetex

Zeetex WP1000185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300047520
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  83,3 €

Цена по парче

83,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот