Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 185/60 R14 82T

Zeetex

Zeetex WP1000185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300046899
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  62,1 €

Цена по парче

62,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот