Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 175/70 R13 82T

Zeetex

Zeetex WP1000175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300046769
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  73 €

Цена по парче

73 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот