Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 175/65 R14 82T

Zeetex

Zeetex WP1000175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300046707
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  86,4 €

Цена по парче

86,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот