Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 175/55 R15 77T

Zeetex

Zeetex WP1000175/55 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300048848
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  63,1 €

Цена по парче

63,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот