Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 165/70 R14 81T

Zeetex

Zeetex WP1000165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300047421
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  75,5 €

Цена по парче

75,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот