Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 165/65 R14 79T

Zeetex

Zeetex WP1000165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300047773
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  65,8 €

Цена по парче

65,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,53 €

Назад кон врвот