Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 155/80 R13 79T

Zeetex

Zeetex WP1000155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300046585
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  66,8 €

Цена по парче

66,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот