Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 155/70 R13 75T

Zeetex

Zeetex WP1000155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300046516
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  88,6 €

Цена по парче

88,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот