Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 155/65 R13 73T

Zeetex

Zeetex WP1000155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300047681
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  63,3 €

Цена по парче

63,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот