Споредете до 4 продукти:

Zeetex WP1000 145/65 R15 72T

Zeetex

Zeetex WP1000145/65 R15 72T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
145
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300047650
ЕУ Етикета:
F
C
67 dB

Највисока цена:  84,7 €

Цена по парче

84,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот