Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 SUV 255/60 R18 112H

Zeetex

Zeetex WH1000 SUV255/60 R18 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300050858
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  169,7 €

Цена по парче

169,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот