Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 SUV 255/55 R18 109V

Zeetex

Zeetex WH1000 SUV255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300050810
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  150,4 €

Цена по парче

150,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот