Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 SUV 245/60 R18 105H

Zeetex

Zeetex WH1000 SUV245/60 R18 105H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300050773
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  137,5 €

Цена по парче

137,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,16 €

Назад кон врвот