Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 SUV 235/60 R18 107V

Zeetex

Zeetex WH1000 SUV235/60 R18 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300050698
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  140,8 €

Цена по парче

140,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот