Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 SUV 235/60 R18 107H

Zeetex

Zeetex WH1000 SUV235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300050681
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  107,6 €

Цена по парче

107,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,05 €

Назад кон врвот