Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 SUV 235/60 R16 104H

Zeetex

Zeetex WH1000 SUV235/60 R16 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300050599
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  126,8 €

Цена по парче

126,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,33 €

Назад кон врвот