Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 SUV 225/60 R18 104V

Zeetex

Zeetex WH1000 SUV225/60 R18 104V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300050407
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  113,3 €

Цена по парче

113,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,16 €

Назад кон врвот