Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 SUV 225/60 R17 99V

Zeetex

Zeetex WH1000 SUV225/60 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300050353
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  94,4 €

Цена по парче

94,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,58 €

Назад кон врвот