Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 255/65 R17 114H

Zeetex

Zeetex WH1000255/65 R17 114H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300050896
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  140,2 €

Цена по парче

140,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,65 €

Назад кон врвот