Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 235/45 R18 98V

Zeetex

Zeetex WH1000235/45 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300087687
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  121,7 €

Цена по парче

121,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот