Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 235/45 R17 97V

Zeetex

Zeetex WH1000235/45 R17 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300087632
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  119,4 €

Цена по парче

119,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот