Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 225/60 R17 103H

Zeetex

Zeetex WH1000225/60 R17 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300050346
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот