Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 225/55 R17 101V

Zeetex

Zeetex WH1000225/55 R17 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300048398
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот