Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 225/50 R17 98V

Zeetex

Zeetex WH1000225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300048763
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  143,1 €

Цена по парче

143,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот