Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 215/55 R17 98V

Zeetex

Zeetex WH1000215/55 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300048145
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот