Споредете до 4 продукти:

Zeetex WH1000 215/45 R17 91V

Zeetex

Zeetex WH1000215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300048961
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  101,4 €

Цена по парче

101,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот