Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU6000 Eco 285/35 R22 106W

Zeetex

Zeetex SU6000 Eco285/35 R22 106W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065319
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  133,7 €

Цена по парче

133,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,05 €

Назад кон врвот