Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU6000 Eco 275/40 R20 106W

Zeetex

Zeetex SU6000 Eco275/40 R20 106W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065272
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  148,5 €

Цена по парче

148,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот