Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU6000 Eco 265/40 R20 104W

Zeetex

Zeetex SU6000 Eco265/40 R20 104W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065258
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  134,4 €

Цена по парче

134,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот