Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU6000 Eco 255/55 R18 109W

Zeetex

Zeetex SU6000 Eco255/55 R18 109W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065241
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  142,7 €

Цена по парче

142,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот