Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU5000 Max 295/35 R21 107Y

Zeetex

Zeetex SU5000 Max295/35 R21 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300097907
ЕУ Етикета:
B
B
73 dB

Највисока цена:  226,6 €

Цена по парче

226,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,89 €

Назад кон врвот