Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU5000 Max 275/50 R20 113W

Zeetex

Zeetex SU5000 Max275/50 R20 113W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
275
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300097792
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот