Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU5000 Max 275/45 R21 110Y

Zeetex

Zeetex SU5000 Max275/45 R21 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300097785
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  231,1 €

Цена по парче

231,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот