Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU5000 Max 265/45 R20 108Y

Zeetex

Zeetex SU5000 Max265/45 R20 108Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300097716
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  189,5 €

Цена по парче

189,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот