Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU5000 Max 255/60 R18 112W

Zeetex

Zeetex SU5000 Max255/60 R18 112W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300097679
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  154,1 €

Цена по парче

154,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот