Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU5000 Max 235/55 R19 105Y

Zeetex

Zeetex SU5000 Max235/55 R19 105Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300097549
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  152 €

Цена по парче

152 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот